10018783-10210TLF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
10018783-10210TLF
描述:
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
库存 : 887
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Number of Rows 2
Number of Positions 36
Color Black
Read Out Dual
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Termination Solder, Staggered
Contact Type Cantilever
Flange Feature -
Gender Female
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Series -
Number of Positions/Bay/Row -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)