Amphenol ICC (FCI)
型号:
10018784-10200TLF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.39045
$3.9045
25
$0.3572
$8.93
70
$0.336167
$23.53169
140
$0.322183
$45.10562
280
$0.294196
$82.37488
490
$0.280174
$137.28526
980
$0.231144
$226.52112
2450
$0.21013
$514.8185
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 36 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder, Staggered |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | HPCE® |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.039" (1.00mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Board Guide, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled |
| Card Type | PCI Express™ |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 10018784 |