Amphenol ICC (FCI)
型号:
10033526-N3212MLF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT MINI USB B 5POS SMD RA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.8265
$0.8265
10
$0.6992
$6.992
25
$0.67032
$16.758
50
$0.65607
$32.8035
100
$0.62757
$62.757
250
$0.57057
$142.6425
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 5000 |
| Current Rating (Amps) | 1A per Contact |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Voltage - Rated | 30V |
| Shielding | Shielded |
| Gender | Receptacle |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Mounting Feature | Horizontal |
| Shell/Shielding Material | Copper Alloy |
| Series | - |
| Specifications | - |
| Number of Ports | 1 |
| Insulation Color | Black |
| Connector Type | USB - mini B |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Board Guide, Solder Retention |
| Number of Contacts | 5 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 10033526 |