Amphenol ICC (FCI)
型号:
10035388-102LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN EDGE DUAL FML 50POS 0.100
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.3975
$12.3975
21
$10.992402
$230.840442
42
$10.146902
$426.169884
84
$9.583125
$804.9825
231
$8.737616
$2018.389296
441
$8.173876
$3604.679316
945
$7.497419
$7085.060955
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -5°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 (Power) |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | Power Edge |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tray |
| Base Product Number | 10035388 |