10063960-10110TLF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
10063960-10110TLF
描述:
CONN PCI EXP FMALE 230POS 0.039
用户指南
Operating Temperature -
Number of Rows 2
Number of Positions 230
Color Black
Read Out Dual
Contact Finish Thickness 15.0µin (0.38µm)
Contact Finish Gold
Termination Solder, Staggered
Contact Type -
Flange Feature -
Gender Female
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Series -
Number of Positions/Bay/Row -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)