首页 / 单芯电缆(连接线) / 10064-30-1-0500-007-1-TS
minImg
10064-30-1-0500-007-1-TS
CNC Tech
型号:
10064-30-1-0500-007-1-TS
品牌:
CNC Tech
描述:
HOOK-UP STRND 30AWG 30V GRN 25'
库存 : 10
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -80°C ~ 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.004" (0.09mm)
Jacket (Insulation) Material Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Product Status Active
Wire Gauge 30 AWG
Ratings UL Style 10064
Series -
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 30V
Conductor Strand 7/0.0039"
Mfr CNC Tech
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Green
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.019" (0.50mm)