10073228-10000MLF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
10073228-10000MLF
描述:
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
用户指南
Operating Temperature -
Number of Rows 2
Number of Positions 36
Color Black
Read Out Dual
Contact Finish Thickness 30.0µin (0.76µm)
Contact Finish Gold
Termination Solder
Contact Type -
Flange Feature -
Gender Female
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Card Thickness 0.062" (1.57mm)
Series -
Number of Positions/Bay/Row -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Pitch 0.039" (1.00mm)