10073599-044LF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
10073599-044LF
描述:
CONN RCPT HSG 44POS 2.00MM
库存 : 1496
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 2
Number of Positions 44
Color Black
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Contact Type Female Socket
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Fastening Type Latch Lock
Product Status Active
Insulation Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Series Minitek® 2.00mm
Note Contacts Not Included
Connector Type Receptacle
Pitch 0.079" (2.00mm)