100SEV33M10X10.5
Rubycon
型号:
100SEV33M10X10.5
品牌:
Rubycon
描述:
CAP ALUM 33UF 20% 100V SMD
库存 : 2604
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series SEV
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 255 mA @ 10 kHz
Mfr Rubycon
Capacitance 33 µF