Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
101127021101
封装:
-
批次:
-
描述:
CP08-127-06-L1-EP-W4.5
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 80°C |
| Voltage - Max | 14.4 V |
| Delta Tmax @ Th | 67°C @ 25°C |
| Qmax @ Th | 18.1W @ 25°C |
| Current - Max | 2.1 A |
| Size / Dimension | Square - 24.60mm L x 24.60mm W |
| Product Status | Active |
| Number of Stages | 1 |
| Resistance | 6.31 Ohms |
| Series | CP |
| Mfr | Laird Thermal Systems, Inc. |
| Features | Lead Wires, Sealed - Epoxy |
| Height | 3.40mm |
| Package | Bulk |