10117865-052FSLF
Amphenol ICC (FCI)
型号:
10117865-052FSLF
描述:
CONN SKT SODIMM 200POS SMD REV
用户指南
Number of Positions 200
Color Black
Contact Finish Thickness Flash
Contact Finish Gold
Mounting Type Surface Mount
Memory Type DDR2 SDRAM
Product Status Active
Standards -
Mounting Feature Reverse
Card Thickness 0.039" (1.00mm)
Insertion Angle 30° Angle
Series -
Connector Style SODIMM
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Features Board Guide, Latches
Height 0.205" (5.20mm)