Phoenix Contact
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.304
$0.304
10
$0.28215
$2.8215
50
$0.26999
$13.4995
100
$0.258305
$25.8305
250
$0.251294
$62.8235
500
$0.23484
$117.42
1000
$0.216049
$216.049
2500
$0.199614
$499.035
5000
$0.190218
$951.09
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -50°C ~ 80°C |
| Series | CLIPLINE PATG |
| Type | Wire Marker Carrier, Slip-On |
| Legend | Blank |
| Size | 0.91" W x 0.16" L (23.0mm x 4.0mm) |
| Color | Transparent |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Cable Diameter | 0.079" ~ 0.157" (2.00mm ~ 4.00mm) |
| Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | PATG |