Amphenol ICC (FCI)
型号:
10145492-10LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT HSG 10POS 0.80MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.475
$0.475
10
$0.41325
$4.1325
25
$0.37734
$9.4335
50
$0.35511
$17.7555
100
$0.34029
$34.029
250
$0.310688
$77.672
500
$0.295906
$147.953
1000
$0.244122
$244.122
2500
$0.22193
$554.825
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 1 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Cream |
| Row Spacing | - |
| Contact Type | Female Socket |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Liquid Crystal Polymer (LCP), Halogen Free |
| Series | Minitek® 0.80mm |
| Note | Contacts Not Included |
| Connector Type | Receptacle |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Glow Wire Compliant |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 10145492 |