Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.4425
$13.4425
10
$12.4165
$124.165
25
$12.0213
$300.5325
50
$11.23033
$561.5165
100
$11.072155
$1107.2155
250
$10.28128
$2570.32
500
$10.083566
$5041.783
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 12mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Beige |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 7.9mm |
| Current - IEC | 41 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | W |
| Current - UL | 45 A |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Slide |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Bulk |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Voltage - IEC | 500V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 8-20 AWG |