Radiall USA, Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.229
$11.229
10
$9.9541
$99.541
25
$9.57106
$239.2765
50
$9.18821
$459.4105
100
$8.67768
$867.768
250
$7.912056
$1978.014
500
$7.401583
$3700.7915
1000
$6.789042
$6789.042
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Lockwasher, 1 Nut |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Male Pin |
| Mfr | Radiall USA, Inc. |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | 0.25dB |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | Bulkhead - Rear Side Nut |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMC |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Bulk |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder Cup |
| Frequency - Max | 10 GHz |
| Base Product Number | 1019-1511 |