Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.824
$1.824
10
$1.2787
$12.787
25
$1.19244
$29.811
50
$1.08205
$54.1025
100
$1.0773
$107.73
250
$0.909758
$227.4395
500
$0.861878
$430.939
1000
$0.766108
$766.108
5000
$0.622468
$3112.34
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Blue |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.1mm |
| Current - IEC | 24 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | W |
| Current - UL | 25 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-4mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 12-30 AWG |