Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.501
$1.501
10
$1.13905
$11.3905
25
$1.05564
$26.391
50
$0.94924
$47.462
100
$0.92606
$92.606
250
$0.810274
$202.5685
500
$0.74309
$371.545
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Red |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 6.1mm |
| Current - IEC | 32 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | W |
| Current - UL | 35 A |
| Type | Feed Through |
| Disconnect Type | - |
| Voltage - UL | 600V |
| Mfr | Weidmüller |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic, Wemid |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-6mm² |
| Voltage - IEC | 800V |
| Wire Gauge or Range - AWG | 10-26 AWG |