Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$56.4585
$56.4585
10
$51.80825
$518.0825
25
$49.81534
$1245.3835
50
$48.15474
$2407.737
100
$45.49797
$4549.797
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Number of Positions | 8+Ground |
| Voltage Rating | 600V |
| Housing Material | Polycarbonate (PC), Glass Filled |
| Termination Style | Screw |
| Size | 8 |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 110A |
| Contact Finish | Silver |
| Contact Type | - |
| Gender | Male |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Series | Rockstar® MixMate S8 |
| Connector Type | Insert |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Mfr | Weidmüller |
| Package | Bulk |