LAPP
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$54.416
$54.416
10
$49.9339
$499.339
25
$48.01338
$1200.3345
50
$46.41301
$2320.6505
100
$43.85219
$4385.219
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Number of Positions | 8p8c+4 Power |
| Voltage Rating | 125V, 600V |
| Housing Material | - |
| Termination Style | Crimp, IDC |
| Size | - |
| Color | - |
| Current Rating (Amps) | 1.5A, 10A |
| Contact Finish | - |
| Contact Type | - |
| Gender | Female |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Series | EPIC® MC |
| Connector Type | Module, RJ45 with Power Contacts |
| Contact Material | - |
| Mfr | LAPP |
| Package | Bulk |