103R-680J
API Delevan Inc.
型号:
103R-680J
描述:
FIXED IND 68NH 705MA 195MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 50 MHz
Q @ Freq 36 @ 50MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.91mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 705 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 195mOhm Max
Series 103R
Inductance 68 nH
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 1GHz