Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
型号:
106TTA450M
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 10UF 20% 450V AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.0115
$3.0115
10
$2.43485
$24.3485
50
$2.12496
$106.248
100
$1.859245
$185.9245
500
$1.416602
$708.301
1000
$1.239522
$1239.522
2500
$1.195252
$2988.13
5000
$1.150982
$5754.91
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 0.492" Dia x 0.984" L (12.50mm x 25.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 90 mA @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 41.447Ohm @ 120Hz |
| Series | TTA |
| Package / Case | Axial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 153 mA @ 50 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier / Illinois Capacitor |
| Capacitance | 10 µF |
| Package | Bulk |