Keystone Electronics
型号:
1081TR
封装:
-
批次:
-
描述:
BATT HLD COIN 20MM 1 OR 2CEL SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$4.6075
$4.6075
25
$3.87486
$96.8715
100
$3.20378
$320.378
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -50°C ~ 145°C |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Number of Cells | 1, 2 |
| Battery Series | 2012 (2), 2016 (2), 2020 (1), 2025 (1) |
| Battery Cell Size | Coin, 20.0mm |
| Height Above Board | 0.286" (7.26mm) |
| Mounting Type | PCB, Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Battery Type, Function | Coin Cell, Holder |
| Series | - |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Style | Holder (Open) |
| Package | Tape & Reel (TR) |