108R-823KS
API Delevan Inc.
型号:
108R-823KS
描述:
FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.075" (1.91mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 30 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 28Ohm Max
Series 108R
Inductance 82 µH
Type -
Package / Case Nonstandard, 2 Lead
Frequency - Self Resonant 8MHz