1092A6-12V
Visual Communications Company - VCC
型号:
1092A6-12V
描述:
PMI RND .5" LED 12V WIRE HI-DOME
库存 : 29
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Lens Transparency Clear
Ingress Protection -
Viewing Angle -
Termination Style Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 3200mcd
Product Status Active
Lamp Color Blue
Ratings DC
Series 1092
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Blue
Package Bag
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA
Base Product Number 1092A