1092D3-12V
Visual Communications Company - VCC
型号:
1092D3-12V
描述:
LED PANEL INDICATOR AMBER 12V
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle -
Termination Style Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 13000mcd
Product Status Active
Lamp Color Amber
Ratings DC
Series 1092
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Amber
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA