1092D5-12V
Visual Communications Company - VCC
型号:
1092D5-12V
描述:
LED PANEL INDICATOR GREEN 12V
库存 : 86
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Lens Transparency Diffused
Ingress Protection -
Viewing Angle -
Termination Style Wire Leads - 4.6" (116.84mm)
Panel Cutout Dimensions 0.50" (12.70mm)
Millicandela Rating 12000mcd
Product Status Active
Lamp Color Green
Ratings DC
Series 1092
Lens Style Round with Domed Top
Type LED
Voltage 12V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color Green
Package Bulk
Wavelength - Peak -
Panel Cutout Shape Round
Current 25mA