首页 / 单芯电缆(连接线) / 10982-22-1-2000-001-1-TD
minImg
10982-22-1-2000-001-1-TD
CNC Tech
型号:
10982-22-1-2000-001-1-TD
品牌:
CNC Tech
描述:
HOOK-UP SOLID 22AWG BLK 2000'
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.015" (0.38mm)
Jacket (Insulation) Material Polyphenylene Ether, Modified (mPPE)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 10982
Series -
Length 2000.0' (609.6m)
Voltage 300V
Conductor Strand Solid
Mfr CNC Tech
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color Black
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.063" (1.60mm)