CNC Tech
型号:
10982-22-1-2000-007-1-TD
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HOOK-UP SOLID 22AWG GRN 100'
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.2665
$15.2665
3
$14.262664
$42.787992
5
$13.5698
$67.849
10
$12.9523
$129.523
25
$12.10452
$302.613
50
$11.56473
$578.2365
100
$10.94799
$1094.799
250
$10.25411
$2563.5275
500
$10.022823
$5011.4115
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 80°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.015" (0.38mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyphenylene Ether, Modified (mPPE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 22 AWG |
| Ratings | UL Style 10982 |
| Series | - |
| Length | 100.0' (30.5m) |
| Voltage | 300V |
| Conductor Strand | Solid |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Green |
| Package | Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.063" (1.60mm) |
| Base Product Number | 10982-22 |