TE Connectivity Corcom Filters
型号:
10KEBS1AFPDDM
封装:
-
批次:
-
描述:
KEB 10A 1S SPADE DELTA 440VAC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$84.455
$84.455
10
$81.64015
$816.4015
25
$78.82492
$1970.623
50
$76.00969
$3800.4845
100
$68.97171
$6897.171
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50 ~ 60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Inductance | - |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC | 440V |
| Current | 10 A |
| Voltage - Rated DC | - |