10TZV330M8X10.5
Rubycon
型号:
10TZV330M8X10.5
品牌:
Rubycon
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications Automotive
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Surface Mount Land Size 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance) -
Series TZV
Package / Case Radial, Can - SMD
Mfr Rubycon
Capacitance 330 µF