TE Connectivity Corcom Filters
型号:
10VW1
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
LINE FILTER 250VAC 10A CHASS MNT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.979
$34.979
10
$33.85135
$338.5135
25
$32.72294
$818.0735
50
$31.59434
$1579.717
100
$28.2093
$2820.93
250
$27.645114
$6911.2785
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | W |
| Inductance | 1.2mH |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 10 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 10V |