Rubycon
型号:
10YXS8200MEFC18X25
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 8200UF 20% 10V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.8905
$1.8905
10
$1.5257
$15.257
50
$1.33152
$66.576
100
$1.16508
$116.508
500
$0.88768
$443.84
1000
$0.77673
$776.73
2500
$0.74899
$1872.475
5000
$0.72125
$3606.25
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.063" (27.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 2.198 A @ 120 Hz |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 6000 Hrs @ 105°C |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | YXS |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 3.14 A @ 100 kHz |
| Mfr | Rubycon |
| Capacitance | 8200 µF |
| Package | Bulk |
| Impedance | 19 mOhms |