CNC Tech
型号:
11047-18-1-0500-007-1-TS
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
HOOK-UP STRND 18AWG GRN FEET
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.779
$0.779
2
$0.70775
$1.4155
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -10°C ~ 105°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | 0.009" (0.23mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Polyphenylene Ether (PPE) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Ratings | UL Style 11047 |
| Series | - |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Voltage | 600V |
| Conductor Strand | 34/0.0071" |
| Mfr | CNC Tech |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Green |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.081" (2.06mm) |
| Spool Size | 500.0' (152.4m) |
| Base Product Number | 11047-18 |