E-T-A
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$23.902
$23.902
5
$22.0609
$110.3045
10
$20.22265
$202.2265
50
$17.4648
$873.24
100
$14.707235
$1470.7235
250
$13.787996
$3446.999
500
$12.409204
$6204.602
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Push-Push |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 1110 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |