首页 / 陶瓷电容器 / 111122K03P30BQTAF9LM
minImg
111122K03P30BQTAF9LM
Knowles Syfer
型号:
111122K03P30BQTAF9LM
描述:
CAP CER 3.3PF 2KV C0G/NP0 1111
库存 : 2542
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications RF, Microwave, High Frequency
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1pF
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series -
Thickness (Max) 0.070" (1.78mm)
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 3.3 pF