1113T201
Nidec Components Corporation
型号:
1113T201
描述:
TRIMMER 200 OHM 0.75W PC PIN TOP
用户指南
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 1
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension Round - 0.531" Dia (13.50mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Resistance 200 Ohms
Series 1113
Power (Watts) 0.75W, 3/4W