Keystone Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.748
$1.748
25
$1.4915
$37.2875
100
$1.361825
$136.1825
250
$1.232112
$308.028
500
$1.134832
$567.416
1000
$0.972714
$972.714
2500
$0.907868
$2269.67
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Insulated |
| Staking Side OD | - |
| Number of Turrets | Double |
| Terminal Type | Double End, Pin |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Length - Below Flange | 0.230" (5.84mm) |
| Termination | Press-Fit |
| Mounting Type | Through Hole |
| Diameter - Turret Head | 0.093" (2.36mm) |
| Product Status | Active |
| Staking Side ID | - |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.836" (21.23mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.136" (3.45mm) |
| Flange Diameter | 0.172" (4.37mm) |
| Insulation Color | White |
| Mfr | Keystone Electronics |
| Contact Material | Brass |
| Material - Insulation | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Package | Bulk |
| Board Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Length - Above Board | 0.375" (9.53mm) |