Weidmüller
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$21.7645
$21.7645
10
$20.67295
$206.7295
25
$19.5852
$489.63
50
$18.49726
$924.863
100
$17.40913
$1740.913
250
$16.321076
$4080.269
500
$15.233022
$7616.511
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
| Switching Voltage | 250VAC, 250VDC - Max |
| Termination Style | Spring Terminal |
| Contact Rating (Current) | 6 A |
| Coil Current | 11.7 mA |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Coil Resistance | 2.05 kOhms |
| Product Status | Active |
| Must Release Voltage | - |
| Contact Form | SPDT (1 Form C) |
| Seal Rating | - |
| Relay Type | General Purpose |
| Coil Insulation | - |
| Series | TERMSERIES |
| Operate Time | 6 ms |
| Mfr | Weidmüller |
| Coil Voltage | 24VAC/DC |
| Contact Material | Silver Nickel (AgNi) |
| Must Operate Voltage | - |
| Release Time | 40 ms |
| Features | Lighted Indicator, Socket Included |
| Coil Type | Non Latching |
| Package | Bulk |