3M
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$320.739
$320.739
10
$311.0965
$3110.965
25
$308.68464
$7717.116
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | - |
| Material | Copper Foil |
| Thickness - Overall | 0.004" (0.09mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 1125 |
| Type | Shielding Tape |
| Length | 108.005' (32.92m) |
| Shelf Life Start | - |
| Mfr | 3M |
| Package | Box |
| Shelf Life | 60 Months |
| Adhesive | Acrylic, Non-Conductive, Single Sided |
| Width | 6.000" (152.40mm) |
| Base Product Number | 1125 |