E-T-A
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$29.241
$29.241
5
$27.8445
$139.2225
10
$25.7564
$257.564
50
$22.27579
$1113.7895
100
$20.88347
$2088.347
250
$19.491264
$4872.816
500
$18.099058
$9049.529
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 15A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 1140 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |