E-T-A
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$33.1455
$33.1455
5
$31.5666
$157.833
10
$29.20015
$292.0015
50
$25.25404
$1262.702
100
$23.67571
$2367.571
250
$22.097304
$5524.326
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Push to Reset |
| Approval Agency | CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077 |
| Current Rating (Amps) | 6A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 1140 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | E-T-A |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |