RAFI USA
型号:
1.15.105.011/0000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
SWITCH PUSH DPST-NC 2.5A 240V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$72.922
$72.922
5
$68.5463
$342.7315
10
$61.9837
$619.837
25
$58.3376
$1458.44
50
$53.77988
$2688.994
100
$51.0454
$5104.54
请发送询价,我们将立即回复。

| Reset Operation | Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.30mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 2.5A (AC/DC) |
| Circuit | DPST-NC |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | LUMOTAST 22 |
| Voltage Rating - DC | 240 V |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | RAFI USA |
| Features | Status Indicator |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 1.15105 |