RAF Electronic Hardware
型号:
1154-10-SS-20
封装:
-
批次:
-
描述:
5/16 RD X 3/16 X .192 ID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.3205
$1.3205
5
$1.1001
$5.5005
10
$0.99085
$9.9085
25
$0.88084
$22.021
50
$0.79268
$39.634
100
$0.770735
$77.0735
250
$0.748714
$187.1785
500
$0.726674
$363.337
1000
$0.660611
$660.611
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.192" (4.88mm) |
| Color | - |
| Material | Stainless Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.313" (7.94mm) |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Length - Overall | 0.188" (4.76mm) |
| Plating | Passivated |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 1154 |