RAF Electronic Hardware
型号:
1155T-10-S-12
封装:
-
批次:
-
描述:
5/16 RD X 9/32 X .192 ID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9855
$1.9855
5
$1.6549
$8.2745
10
$1.4896
$14.896
25
$1.32392
$33.098
50
$1.19168
$59.584
100
$1.15862
$115.862
250
$1.125484
$281.371
500
$1.092386
$546.193
1000
$0.993082
$993.082
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.192" (4.88mm) |
| Color | Clear |
| Material | Steel |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.313" (7.94mm) |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.281" (7.14mm) |
| Length - Overall | 0.281" (7.14mm) |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 1155 |