RAF Electronic Hardware
型号:
1159-10-B-12
封装:
-
批次:
-
描述:
5/16 RD X 1/2 X .192 ID
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.3655
$2.3655
5
$2.2496
$11.248
10
$2.1907
$21.907
25
$2.13142
$53.2855
50
$2.07195
$103.5975
100
$1.953675
$195.3675
250
$1.835248
$458.812
500
$1.776044
$888.022
1000
$1.71683
$1716.83
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.192" (4.88mm) |
| Color | Clear |
| Material | Brass |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.313" (7.94mm) |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Length - Overall | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
| Plating | Chromate, Zinc |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 1159 |