11.5X12-6-1345
3M (TC)
型号:
11.5X12-6-1345
品牌:
3M (TC)
描述:
RF SHLDING SHEET 12"X11.5" 6PK
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 130°C
Storage/Refrigeration Temperature 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C)
Shape -
Material Embossed Tin-Plated Copper Foil
Thickness - Overall 0.004" (0.10mm)
Product Status Active
Series 1345
Type Shielding Sheet
Length 12.000" (304.80mm)
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Package Bulk
Shelf Life 60 Months
Adhesive Conductive, Single Sided
Width 11.500" (292.00mm)