Hammond Manufacturing
型号:
117F32
封装:
-
批次:
-
描述:
TRANSF LINE MATCHING 32W 8 OHM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$42.4745
$42.4745
10
$41.05615
$410.5615
25
$38.22496
$955.624
50
$35.39358
$1769.679
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | - |
| Impedance - Primary (Ohms) | 8 |
| Insertion Loss | 2dB |
| Frequency Range | 100Hz ~ 9kHz |
| Termination Style | Solder Lug |
| Voltage - Isolation | - |
| Height - Seated (Max) | 2.630" (66.80mm) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.030" L x 2.250" W (102.36mm x 57.15mm) |
| Product Status | Active |
| Transformer Type | Sound Distribution |
| Weight | 2.3 lbs (1 kg) |
| DC Resistance (DCR) - Secondary | - |
| Series | 117 |
| Impedance - Secondary (Ohms) | 70V |
| DC Resistance (DCR) - Primary | - |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Return Loss | - |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | - |
| Package | Bulk |
| Frequency Response | 1dB |
| Power Level | 32W |