RAF Electronic Hardware
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.7835
$2.7835
5
$2.3199
$11.5995
10
$2.0881
$20.881
25
$1.85554
$46.3885
50
$1.6701
$83.505
100
$1.62374
$162.374
250
$1.577304
$394.326
500
$1.530925
$765.4625
1000
$1.39175
$1391.75
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | 0.166" (4.22mm) |
| Color | - |
| Material | Brass |
| Gender | Female, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Weight | - |
| Series | - |
| Type | Round Spacer |
| Between Board Height | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Length - Overall | 0.375" (9.53mm) 3/8" |
| Plating | - |
| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Unthreaded |
| Screw, Thread Size | - |
| Base Product Number | 1188 |