首页 / AC 风扇 / 11938SB-B3N-QA-U0
minImg
11938SB-B3N-QA-U0
NMB Technologies Corporation
型号:
11938SB-B3N-QA-U0
描述:
FAN 119MM X 38MM 230VAC TERMINAL
库存 : 12
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Air Flow 105.9 CFM (2.97m³/min)
Noise 44.0dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.120A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 230VAC
Voltage Range -
Product Status Active
RPM 3100 RPM
Mfr NMB Technologies Corporation
Material - Frame Aluminum
Features -
Width 38.00mm
Operating Temperature 14 ~ 149°F (-10 ~ 65°C)
Static Pressure 0.400 in H2O (99.6 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency -
Termination 2 Terminals
Size / Dimension Square - 119mm L x 119mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 100000 Hrs @ 25°C
Series 11938SB
Material - Blade Plastic
Power (Watts) 15.50W