TE Kemtron
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$60.914
$60.914
10
$57.22135
$572.2135
25
$55.3755
$1384.3875
100
$51.31463
$5131.463
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 160°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Shape | Round |
| Plating - Thickness | - |
| Material | Fluorosilicone Silver Aluminium |
| Product Status | Active |
| Series | 1201 - ECE Extruded Cord |
| Type | Gasket |
| Length | 39.370" (1.00m) |
| Shelf Life Start | - |
| Plating | Silver |
| Mfr | TE Kemtron |
| Height | 0.079" (2.00mm) |
| Package | Bag |
| Shelf Life | - |
| Attachment Method | - |
| Width | 0.079" (2.00mm) |